Hüpoteeklaen

Kontaktandmed:
Rävala pst 6, Tallinn 10143 Tel: 1203
E-post:info@hypoteeklaen.ee Web:www.hypoteeklaen.eeTooted: Kinnisvaralaenud


Tutvustus: Hüpoteeklaen asutati 2009. aastal, kui kinnisvaraturul toimus seisak ning inimestel oli laenu saamine äärmiselt raske. Meie lahendus teile on hüpoteeklaen ehk laen kinnisvara tagatisel. Hüpoteeklaenu loojad on põhjaliku kinnisvara- ja pangandusalase taustaga Eesti inimesed, kes usuvad, et kinnisvara on endiselt väärtuslik vara. Selle tõestuseks on fakt, et 2010. aasta lõpul on Hüpoteeklaen antud sektoris uute laenude väljastamisel turuliider. Hüpoteeklaen pakub lahendust, kui: Su kinnisvara on müügis, kuid raha on vaja juba täna Sul on kogunenud võlad, kuid jooksvad sissetulekud lubaksid teenindada laenu, millega saaksid võlad likvideerida ja tasuda selle eest mõistliku igakuise maksega Sul on soov alustada oma firmaga Su ettevõte vajab käibekapitali Sul on soov teha remonti Sul on soov osta auto, kuid uue auto liising on liiga kallis Sul on soov reisida Sul on soov finantseerida laste haridust Sul on vaja tasuda ravikulud, kus Haigekassa ei aita Sul on vaja raha ükskõik millisteks ootamatusteks.


Kliendiks registreerimine: veebilehel

Kaubamärk: Hüpoteeklaen

Juriidiline nimi: Hüpoteeklaen OÜ

Intress.ee kasutajate kommentaarid:
Kommentaare kokku: 7| Keskmine hinnang: 3.7143
4   Postitatud 01.11 2015 / 10:04
verbljuda (tatraorg )
oli toore.bnnga ei..nji palju reha..oli tjoore raha oli ka..enam ei jole reha..raha ka ei olja
3   Postitatud 09.09 2015 / 19:06
Urvi trika (Viljandi vastemõisa 16,1 )
Tere palun kas on teil pakuda laenu3200 ostan korteri väga vaja
5   Postitatud 29.12 2014 / 13:52
daved (ridaküla )
Head pakunised
3   Postitatud 25.10 2014 / 01:03
mavis calos (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com )
Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõte või koolis olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalal.
5   Postitatud 16.07 2014 / 20:17
Pakume raha investeerida äri (Estonian )
Pakume raha investeerida äri Te ei ole ummikus panga ja sa ei pea kasuks pangad, või õigemini, teil on projekti ja vajavad laenu, rahastamise halb või teil on vaja raha, et maksta arveid, investeerida raha äri. Meie organisatsioon ei ole pank ja me ei tee mitu dokumenti. Laenu õiglane ja aus ja usaldusväärne. Nii et kui teil on vaja laenu ärge kartke meiega ühendust, et saada lisateavet meie tingimus. võtke meiega ühendust e-post: evertrust@efinances.tk
1   Postitatud 31.01 2014 / 12:11
Rahulolev klient (Mõngaste )
Au ja kiitus, hea teenus, jäin igati rahule. Müüsin enda vana tööriistakuuri ja roostes aiakäru 100,000 rubla eest ja seniajani ei ole pidanud kahetsema. Sain risust lahti ja hunniku pappi ka pealekauba :)
5   Postitatud 20.01 2014 / 13:31
Hüpoteeklaen (Tallinn )
Kõik hüpoteeklaenud meilt. Sinu Hüpoteeklaen.
Lisa kommentaar
Euribor
kuupäev vormis kuu-päev-aasta
REKLAAM
Laenukalkulaator
Summa:
EUR
Periood:
kuud
Intress:
%
Kuumakse:
EUR
Vajad abi? Küsi meilt!